O nás

O nás


Společnou přejímá dlouholeté zkušenosti a tradice firmy Shlein s.r.o.. Tyto znalosti společně s rodinnou osnova slouží jako výborný zaklad. Od svého založení se specializuje nejen na prodeji obuvnického materiálu, kosmetiky a doplňku pro obuv, ale především ruční výrobě obuvi na míru.

Při výrobě obuvi se maximálně snažíme vyhovět přání zákazníku, dosáhnout vysoké kvality a při tom zachovat tradice ruční výroby (např. přišití podešvi u rantové obuvi stylem goodyear). Díky rozmanitému výběru kůži vyrábíme exkluzivní páry obuvi s prvky kůži z ryby, rejnoka, varana či pštrose. Velký důraz taky klademe na kvalitu materiálu, kvalitu zpracováni páry, použiti pouze přírodních materiálu a dodržení anatomie nohy. Bota se totiž musí nejen líbit, ale musí splňovat i náročné požadavky na ortopedičnost a pohodlí nohou při chůzi a v neposlední řadě musí být vyrobena z kvalitních materiálů.

Naším cílem je zachovat vymirající řemeslo, dosáhnout úrovně a znalosti starých ševců a maximálně podpořit tradice ruční výroby obuvi.

Navštivte naši stránku na Facebooku:

Designed by

best down free | web phu nu so | toc dep 2017