O nás

O nás


Společnost převzala dlouholeté zkušenosti a tradice firmy Shlein s.r.o. Firma Max Shlein, rodinná firma tak pokračuje s poctivým přístupem, umem, hlavně s láskou k řemeslu a dál buduje svou značku ke spokojenosti všech svých zákazníků. Od svého založení se specializuje nejen na prodeji obuvnického materiálu, kosmetiky a doplňku pro obuv, opravy bot, kabelek a brašen všeho druhu. Především však šije boty na míru a to je její velký bonus.

Při výrobě obuvi se maximálně snažíme vyhovět přání zákazníka, zachovat tradici ruční výroby a nezapomenout na postavení nohy. Díky rozmanitému výběru kůži vyrábí exkluzivní páry obuvi mimo jiné z kůže rejnoka, varana či pštrose. Velký důraz klade na kvalitu materiálu, kvalitu zpracováni boty, používá čistě přírodní materiály a dává velký důraz na anatomii nohy. Bota se totiž musí nejen líbit, má být též pohodlná, ale musí také především splňovat náročné požadavky na stavbu nohy svého majitele. A na to zde nezapomínají.

Cílem firmy je zachovat vymírající řemeslo, dosáhnout úrovně a kvality starých ševců a maximálně podpořit tradice ruční šité obuvi. Spokojenost zákazníků vkládá firma také na první místo a o tom se mnozí z vás mohli již přesvědčit.

Navštivte naši stránku na Facebooku a Instagram:

Designed by

best down free | web phu nu so | toc dep 2017